O marce eXtremestyle®
Marka eXtremestyle® powstała w 2003 r i od początku jest własnością jednej z obecnie największych hurtowni GSM w Polsce.
W skład naszej oferty wchodzą akcesoria do telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji GPS oraz anteny do modemów internetowych.
Głównymi cechami akcesoriów GSM eXtremestyle® są wysoka jakość oraz uniwersalność.
Właściciel naszej marki na terenie UE udziela pełnej 24 miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty, z wyjątkiem baterii oraz urządzeń posiadających wewnętrzny akumulator, gwarancja na nie wynosi 6 miesięcy.
Wszystkie oferowane przez naszą markę akcesoria do telefonów, tabletów, nawigacji czy anteny do modemów przeszły testy i posiadają wymagane certyfikaty wymagane na terenie Unii Europejskiej.
Akcesoria GSM eXtremestyle® są znane i cenione przez lokalnych dystrybutorów z całej Polski, jak i użytkowników - klientów końcowych.
Wysoka jakość akcesoriów, ich uniwersalność, niewygórowana cena oraz rzetelna i partnerska współpraca sprawiły, że marka eXtremestyle® jest czołowym, hurtowym dostawcą akcesoriów GSM w Polsce i szybko zdobywa pozostałe rynki europejskie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy wszystkie firmy do współpracy.