Błąd 404
Podany adres strony był nieprawidłowy. Prosimy o przejście na inną stronę lub poprawienie adresu.


Automatyczne przeniesienie na stronę główną za: 31s


Najnowsze akcesoria GSM

Uniwersalny Power Box - CAMP

Uniwersalny Power Box - CAMP

Power Box model CAMP poza standardową funkcjonalnością ładowania urządzeń mobilnych idealnie sprawdzi się jako latarka na kempingu. Składany haczyk pozwala na zaczepienie w dowolnym miejscu.

Ładowarka sieciowa micro USB - USB

Ładowarka sieciowa micro USB - USB - 3.1 A

Ładowarka sieciowa eXtreme® model TC31MU posiada wbudowany kabel micro USB oraz dodatkowe złącze USB. Takie rozwiązanie sprawia, że jest ona bardzo uniwersalna i kompatybilna z praktycznie każdym urządzeniem ładowanym za pomocą kabla USB.

Ładowarka samochodowa micro USB - USB - 3.1 A

Ładowarka samochodowa micro USB - USB - 3.1 A

Ładowarka samochodowa model CC31MU została wyposażona w wyjście USB oraz wbudowany kabel micro USB, dzięki czemu jest ona niezwykle uniwersalna. Inteligentny system rozdziału natężenia pozwala na ładowanie urządzeń o różnym zapotrzebowaniu na energię.

Uchwyt rowerowy - SMART-6

Uchwyt rowerowy na nawigację - SMART-6

Uchwyt rowerowy SMART-6 do telefonów to propozycja z serii uchwytów wodoodpornych. Model SMART-6 powstał z myślą o użytkownikach największych smartfonów jak i nawigacji o przekątnej ekranu do 6”.

Power Box EPW12 12.000 mAh

Power Box EPW12 12.000 mAh

Uniwersalny Power Box o pojemności 12.000 mAh to znakomite rozwiązanie jako dodatkowe źródło energii, dla Twojego telefonu, smartfonu, tabletu czy odtwarzacza MP3.

Głośnik Bluetooth - Magic Cube

Głośnik Bluetooth - Magic Cube

Magic Cube to coś więcej niż przenośny głośnik Bluetooth, to urządzenie 3w1: wysokiej jakości głośnik, zestaw głośnomówiący oraz zdalny wyzwalacz aparatu w telefonie.