Błąd 404
Podany adres strony był nieprawidłowy. Prosimy o przejście na inną stronę lub poprawienie adresu.


Automatyczne przeniesienie na stronę główną za: 31s


Najnowsze akcesoria eXtremestyle®

Ładowarka do akumulatorów litowych - SBC-LI144

Ładowarka do akumulatorów litowych - SBC-LI144

SBC-LI144 to inteligentna ładowarka specjalnie zaprojektowana do akumulatorów litowych (Li-ion i LiFePO4). Nowoczesny procesor sam kontroluje proces ładowania.

Ładowarka do akumulatorów SBC-61238

Ładowarka do akumulatorów
SBC-61238

Ładowarka do akumulatorów 6 V / 12 V - VRLA, AGM, VLA, SLA, WET, GEL, LEAD-ACID. W zestawie do ładowarki dołączono rozłączany kabel z szybkozłączem SAE oraz kompletem dodatkowych złączy (krokodylki i terminale oczkowe).

Uchwyty motocyklowe na telefony, GPS

Uchwyty motocyklowe na telefony, GPS itp.

Uchwyty wodoodporne eXtremestyle® można montować na różnego rodzaju motocyklach, skuterach, quadach itp. Uchwyty pasują do większości najnowszych urządzeń dostępnych na rynku.

Uchwyt rowerowy - SMART-6

Uchwyt rowerowy na nawigację - SMART-6

Uchwyt rowerowy SMART-6 do telefonów to propozycja z serii uchwytów wodoodpornych. Model SMART-6 powstał z myślą o użytkownikach największych smartfonów jak i nawigacji o przekątnej ekranu do 6”.

Power Box EPW12 12.000 mAh

Power Box EPW12 12.000 mAh

Uniwersalny Power Box o pojemności 12.000 mAh to znakomite rozwiązanie jako dodatkowe źródło energii, dla Twojego telefonu, smartfonu, tabletu czy odtwarzacza MP3.

Głośnik Bluetooth - Magic Cube

Głośnik Bluetooth - Magic Cube

Magic Cube to coś więcej niż przenośny głośnik Bluetooth, to urządzenie 3w1: wysokiej jakości głośnik, zestaw głośnomówiący oraz zdalny wyzwalacz aparatu w telefonie.