Błąd 404
Podany adres strony był nieprawidłowy. Prosimy o przejście na inną stronę lub poprawienie adresu.


Automatyczne przeniesienie na stronę główną za: 31s


Najnowsze akcesoria eXtremestyle®

Samochodowy oczyszczacz powietrza - CAP1

Samochodowy oczyszczacz powietrza - CAP1

Oczyszczacz PureZone CAP1 nie tylko oczyści wnętrze samochodu z cząstek PM10 i PM2.5, ale dzięki węglowi aktywnemu usunie niezdrowe związki organiczne. Oczyszczacz posiada jonizator produkujący jony ujemne które pośrednio neutralizują alergeny, bakterie i wirusy.

Samochodowy oczyszczacz powietrza - CAP2

Samochodowy oczyszczacz powietrza - CAP2

Oczyszczacz CAP2 wyposażone w filtr HEPA z węglem aktywnym chroni wnętrze samochodu przed pyłem PM10, PM2.5 i lotnymi związkami organicznymi (VOCs). PureZone CAP2 posiada wbudowany, elektrochemiczny czujnik i automatyczny dobór prędkości wentylatora.

Ładowarka do akumulatorów litowych - SBC-LI144

Ładowarka do akumulatorów litowych - SBC-LI144

SBC-LI144 to inteligentna ładowarka specjalnie zaprojektowana do akumulatorów litowych (Li-ion i LiFePO4). Nowoczesny procesor sam kontroluje proces ładowania.

Ładowarka do akumulatorów SBC-61238

Ładowarka do akumulatorów
SBC-61238

Ładowarka do akumulatorów 6 V / 12 V - VRLA, AGM, VLA, SLA, WET, GEL, LEAD-ACID. W zestawie do ładowarki dołączono rozłączany kabel z szybkozłączem SAE oraz kompletem dodatkowych złączy (krokodylki i terminale oczkowe).

Uchwyty motocyklowe na telefony, GPS

Uchwyty motocyklowe na telefony, GPS itp.

Uchwyty wodoodporne eXtremestyle® można montować na różnego rodzaju motocyklach, skuterach, quadach itp. Uchwyty pasują do większości najnowszych urządzeń dostępnych na rynku.

Motocyklowe gniazda USB

Motocyklowe gniazda USB

Gniazda USB marki eXtremestyle® do zamocowania na kierownicę motocyklów, skuterów, quadów i innych pojazdów. Uniwersalne wyjścia sprawiają że gniazda są kompatybilne z praktycznie każdymi urządzeniem jak np. nawigacje, telefony itp.